Program do wystawiania faktur online: Szybkafaktura.pl

Jerzy Biernacki
16.10.2020

Szybkafaktura.pl to program do fakturowania online, który już na pierwszy rzut oka wyróżnia się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością, a przy tym korzystnymi wariantami cenowymi. W najwyższym pakiecie może stanowić kompleksowe narzędzie do zarządzania księgowością firmy. To interesująca propozycja dla przedsiębiorców, którzy szukają prostego w obsłudze narzędzia do wystawiania faktur w Internecie, a nie potrzebują obsługi księgowej.

Koszty

Do wyboru mamy trzy warianty świadczenia usługi. Od razu zaznaczmy też, że decydując się na zawarcie umowy na okres 24 miesięcy 3 miesiące dostajemy całkowicie za darmo. Istnieje również możliwość bezpłatnego przetestowania programu do fakturowania online Szybkafaktura.pl przez 45 dni.

Dostępne warianty to:

  • Podstawowy – cena wynosi 8,79 zł miesięcznie. Zyskujemy tutaj proste w obsłudze narzędzie do wystawiania faktur, raportowania oraz m.in. automatycznej windykacji należności.
  • Magazyn – za 17,59 zł miesięcznie dodatkowo dostajemy moduł do zarządzania firmowym magazynem.
  • Pełny – w cenie 26,39 zł miesięcznie otrzymujemy dostęp do wszystkich funkcjonalności programu, w tym m.in. amortyzacji środków trwałych, rozliczania kilometrówki, obliczania składek ZUS i wysyłania deklaracji podatkowych.

Integracja z innymi programami

Program do fakturowania online Szybkafaktura.pl jest zintegrowany z systemem informatycznym Ministerstwa Finansów, co pozwala na wysyłanie plików JPK. Dodatkowo dostępna jest integracja z bazą Głównego Urzędu Statystycznego do szybkiego pobierania danych kontrahenta po numerze NIP.

Obsługa programu

Program do wystawiania faktur online Szybkafaktura.pl jest bardzo łatwy w obsłudze i wyróżnia się przyjemnym dla oka, nowoczesnym interfejsem. Zarządzanie odbywa się poprzez API, do dyspozycji mamy wszystkie potrzebne w działalności gospodarczej funkcjonalności, w tym obsługę wielu firm przez jednego użytkownika, Workflow (obieg dokumentów i tworzenie zadań dla użytkowników), eksport i import do programów księgowych oraz wsparcie techniczne.

Wygląd faktury

Zyskujemy szerokie możliwości w zakresie zmiany wyglądu faktury, chociażby poprzez zmodyfikowanie stopki oraz dodanie logotypu firmy. Opcjonalnie dostępny jest pełen branding systemu ze zmianą kolorystyki, nagłówka, własną domeną, stopką oraz stylem maili. Faktury można wystawiać w kilku wersjach językowych i w kilkudziesięciu walutach.

Wysyłka faktur

Faktury VAT wysyłamy bezpośrednio do kontrahenta z poziomu systemu. Można również pobrać wystawiony dokument na dysk komputera czy do pamięci telefonu oraz wysłać fakturę jako załącznik do wiadomości e-mail.

Korzystanie z programu

Program do fakturowania online Szybkafaktura.pl jest obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej po wpisaniu adresu www.szybkafaktura.pl. Dodatkowo producent udostępni aplikację mobilną na iOS i Androida.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie