Fakturowanie online (Faktury360.pl)

Jerzy Biernacki
19.05.2020

Faktury360.pl to nowy program do fakturowania online, który ma wszelkie atuty, by szybko dołączyć do grona ulubionych narzędzi polskich przedsiębiorców. Program jest bardzo korzystnie wyceniony, a przy tym oferuje szereg rozwiązań pozwalających łatwo i szybko wystawiać faktury w działalności gospodarczej. Mało tego: po rozbudowaniu go o dodatkowe funkcjonalności możemy zyskać kompleksowe narzędzie do zarządzania finansami firmy. Zdecydowanie warto przyjrzeć się nieco bliżej temu programowi do wystawiania faktur online.

Koszty

Zaczynamy od jednego z kluczowych atutów prezentowanego programu do fakturowania online. Faktury360.pl z pewnością zainteresuje przedsiębiorców, którzy nie chcą ponosić wysokich kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem narzędzia. System jest udostępniany w podstawowej funkcjonalności za jedynie 1 zł netto miesięcznie (1 użytkownik). Należy natomiast wybrać opcję utrzymania programu i zasobów firmy na serwerze.

Do wyboru mamy:

  1. Serwer Mini – za 10 zł netto miesięcznie. 100 MB przestrzeni, wysyłka do 10 powiadomień na dzień.
  2. Serwer Start – za 15 zł netto miesięcznie. 500 MB przestrzeni, wysyłka do 100 powiadomień na dzień.
  3. Serwer Optima – za 20 zł netto miesięcznie. 1 GB przestrzeni, wysyłka do 500 powiadomień na dzień.

Dodatkowo trzeba się liczyć z opłatą za licencję – jest to koszt jednorazowy w wysokości 300 złotych netto. W cenę jest już wliczona instalacja programu na dowolnym serwerze.

Integracja z innymi programami

Program Faktury360.pl jest zintegrowany z bazą Głównego Urzędu Statystycznego (możliwość wyszukania kontrahenta po numerze NIP) oraz systemem informatycznym Ministerstwa Finansów. Ponadto istnieje możliwość integracji z dodatkowymi modułami oraz dowolnymi programami wskazanymi przez użytkownika (za opłatą).

Obsługa programu

Program jest bardzo łatwy w obsłudze, również dla osób, które nigdy wcześniej nie fakturowały online. Przejrzysty panel, czytelność, minimalizm graficzny – to duże zalety tego narzędzia z punktu widzenia użytkowników, którym zależy przede wszystkim na prostocie i szybkim wystawianiu faktur.

W programie Faktury360.pl możemy wystawiać faktury VAT, pro forma, utworzyć bazę kontrahentów oraz otrzymywać powiadomienia o płatnościach dla wszystkich typów faktur elektronicznych (przed i po terminie). W ramach dodatkowych funkcjonalności dostępne są m.in. faktury automatyczne (seryjne), zarządzanie zadaniami oraz utworzenie większej liczby kont użytkowników. W cenie otrzymujemy też automatyczną kopię zapasową, robioną codziennie do 3 dni wstecz.

Wygląd faktury

Istnieje możliwość zmiany wyglądu faktury poprzez m.in. umieszczenie na dokumencie własnego logotypu. To zwiększa wiarygodność faktury, a także pozwala skuteczniej budować świadomość marki przedsiębiorstwa.

Wysyłka faktur

Faktury można wysyłać do kontrahentów bezpośrednio z poziomu programu lub pobierać/wysyłać na własny adres mailowy. Następnie taką fakturę wystarczy już tylko załączyć do wiadomości zaadresowanej do kontrahenta.

Korzystanie z programu

Faktury360.pl to jedyny na polskim rynku program do wystawiania faktur online, który może zostać uruchomiony we własnej domenie (bardzo korzystne dla wizerunku przedsiębiorstwa) oraz rozbudowany o właściwie dowolne funkcjonalności. Z programu korzystamy w 100% online, z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu, również na urządzeniu mobilnym (okno automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu).

Program do fakturowania online w cenie od 1 zł. Program umożliwia:

  • Wystawianie faktur vat, pro forma i faktur automatycznych
  • Powiadomienia o płatnościach dla wszystkich typów faktur (przed i po terminie)
  • Możliwość instalacji na własnym serwerze
  • Możliwość rozbudowy o dowolne funkcjonalności.

Sprawdź program do fakturowania online.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie