Wygrawerowany napis świetnym pomysłem na ozdobienie prezentu firmowego

Marek Szydełko
15.04.2016

Prezent firmowy może być wyrazem szacunku i sympatii w stosunku do drugiej osoby, a także znakomitym sposobem na wyróżnienie siebie wśród reszty. Dzieje się tak, gdyż większość osób ofiarowuje innym niepotrzebne i typowe podarunki, zaś oryginalny i elegancki podarunek jest wyrazem indywidualnego podejścia. Darczyńca wybija się ponad wszystkich i zaskakuje swoją inwencją twórczą. Podarunkiem, który na pewno zwróci uwagę innych jest zapalniczka z wygrawerowanym napisem.

Grawerstwo

Grawerstwo jest jedną z najdawniejszych technik zdobienia wyrobów z metalu, kości, kamienia lub szkła. Polega ono na tworzeniu wgłębień, zwanych rysami, o różnej głębokości, przekroju i kształtach. Wklęsłości robione są na powierzchni w formie wielowarstwowej bądź wielobarwnej. Grawerowane wzory i litery wykonuje sie za pomocą rylca, czyli profilowanych ostrych trzonów ze stali osadzonych w drewnianych uchwytach. Obrazy i hasła grawerować można na biżuterii, gadżetach bądź drobnych przedmiotach. Klienci zwykle życzą sobie wyrycia życiowej dewizy, motywującego hasła lub miłosnych oświadczyn. Wygrawerowany przedmiot zyskuje nieocenioną wartość symboliczną.

Wygrawerowana zapalniczka

Niezmiernie trudno jest znaleźć idealny prezent, gdyż musi on łączyć w sobie estetyczny wygląd i uniwersalne zastosowanie. Jednym z najlepszych prezentów jest zapalniczka. Niewielkie urządzenie, które jest niezwykle eleganckie i praktyczne. Okazuje się przydatne zarówno dla osób palących, jak i niepalących, gdyż można je wykorzystać w wielu sytuacjach. Jednak sama zapalniczka to nie wszystko. Idealnym podkreśleniem wyrazu szacunku do drugiej osoby jest wygrawerowanie na urządzeniu osobistej dedykacji. Na zapalniczce można wyryć np. logo firmy, symbol, czyjś wizerunek, znak lub napis. Gadżet z wygrawerowanym napisem zyskuje unikalny i niepowtarzalny charakter. Odbiorcy wiedzą, że prezenty są przeznaczone specjalnie dla nich.

Chcąc się wyróżnić trzeba być oryginalnym i kreatywnym. Zapalniczka z wygrawerowanym napisem to prezent idealny. Posiada praktyczne zastosowanie i elegancki wygląd, zaś napis nadaje jej osobistego i unikalnego charakteru. Na zapalniczce można wyryć życiową dewizę, osobiste życzenia, a nawet logo własnej firmy. Zapalniczka z wygrawerowanym logiem jest coraz chętniej produkowana na zlecenie przedsiębiorców. Najczęściej służy, jako świąteczny prezent dla najbardziej zasłużonych pracowników. Zapalniczki z wygrawerowanym napisem można zamówić w sklepie internetowym Troeber. Oferta dostępna jedynie dla prywatnych przedsiębiorców zamawiających produkt w ilościach hurtowych.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.