Szybki leasing – czy to możliwe?

Mateusz Nowak
13.05.2019

Zależy Ci na czasie i chcesz skorzystać z leasingu jak najszybciej będzie to możliwe? Załatwienie formalności w tempie ekspresowym jest możliwe. Jednak pośpiech może być złym doradcą!

Jeśli bardzo Ci się spieszy – masz możliwość podpisania umowy na leasing samochodowy dla firm w trybie wprost natychmiastowym. Jednak pamiętaj o tym, że nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Może się okazać, że pominiesz kilka szczegółów, które w przyszłości okażą się dla Ciebie problematyczne.

Nie każda firma oferuje takie usługi

Na polskim rynku znajduje się niewiele firm leasingowych, które oferują szybki leasing. Procedury uproszczone pozwalają na wprost błyskawiczne zawarcie umowy. Jest to dobra propozycja dla osób, którym bardzo zależy na czasie, jednak w takiej sytuacji warto postawić jedynie na sprawdzone firmy. Do tego grona z pewnością należy CLS - kalkulator leasingowy. Tam profesjonalni doradcy sporządzą jasną i czytelną umowę, która będzie korzystna dla każdej ze stron. Nigdy nie warto kupować kota w worku, dlatego tak istotne jest dokładne sprawdzenie wszystkich zapisów dostępnych w umowie.

Nie przepłacaj

Niektóre firmy leasingowe mogą wyczuć Twój pośpiech i wykorzystać go przeciwko Tobie. Na rynku nie brakuje nieuczciwych doradców, którym będzie zależało na uzyskaniu jak najwyższej prowizji. Biorąc samochód w leasing musisz się z tym liczyć. Szybkie tempo zawarcie umowy nie będzie Ci sprzyjać, dlatego postaraj się dokładnie przyjrzeć warunkom finansowym leasingu. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy osoby, która już wcześniej brała pojazd w leasing. Dzięki temu będziesz miał pewność, że podejmujesz słuszną decyzję. Pamiętaj, że jest to przywiązanie do jednej firmy na długie lata.

Złóż wniosek w dwóch miejscach jednocześnie

Jeśli chcesz uzyskać leasing jak najszybciej, możesz złożyć wniosek w dwóch różnych firmach oferujących takie usługi. Dzięki temu będziesz mógł w łatwy sposób porównać konkretne oferty. Ponadto w takiej sytuacji istnieje większe prawdopodobieństwo, że w którymś z wybranych przez klienta miejsc wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. W sytuacjach, kiedy czas gra ogromną rolę, warto zwrócić uwagę również na ten aspekt.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.