Oprogramowanie sklepu internetowego od cyber_Folks: gotowe rozwiązania dla branży e-commerce

Mariusz Siwko
04.03.2024

W Polsce działa około 50 tysięcy sklepów internetowych, jednak aż 80% z nich boryka się z problemami finansowymi. Powód? Najczęściej są nim błędy w modelu biznesowym oraz te popełnione na etapie projektowania strony sklepu. Dziś nie chcemy już kupować w Internecie tanio. Chcemy kupować wygodnie, szybko, korzystając z różnych metod płatności, koniecznie od zaufanych sprzedawców. Kluczowy wpływ na sukces e-sprzedawcy ma wybór odpowiedniego oprogramowania sklepu internetowego, co nie powinno być kwestią przypadku. Sprawdź, jakie rozwiązania znajdziesz w ofercie cyber_Folks.

Gotowy sklep internetowy od ręki

Założenie sklepu internetowego może się wydawać zarówno skomplikowane, jak i kosztowne. Warto zatem wiedzieć, że próg wejścia do branży e-commerce w ostatnich latach mocno się obniżył. To zasługa gotowych rozwiązań programistycznych, które umożliwiają uruchomienie sklepu praktycznie od ręki, przy minimalnym zaangażowaniu czasowym i finansowym.

Dokładnie takie rozwiązania przygotowało cyber_Folks, w którego ofercie znajdziesz zestaw gotowych narzędzi do rozpoczęcia sprzedaży w sieci. To ogromne ułatwienie dla osób, które mają fajny pomysł na biznes w brany e-handlu, natomiast brakuje im środków na uruchomienie sklepu, który zacznie szybko przynosić zyski.

To warto wiedzieć:

Oprogramowanie od cyber_Folks pozwala uruchomić własny sklep internetowy nawet w czasie 15 minut.

Na czym to  polega?

cyber_Folks przygotowało cztery plany w ramach platformy _Stores. Każdy z nich jest zoptymalizowany pod kątem potrzeb i możliwości finansowych różnych osób – od tych, które stawiają pierwsze kroki w branży e-commerce, aż po te, które nie są do końca zadowolone z dotychczasowej platformy i szukają czegoś wygodniejszego, efektywniejszego, bardziej  przyjaznego klientowi końcowemu, a przy tym korzystnego pod względem finansowym.

Oprogramowanie sklepu internetowego od cyber_Folks obejmuje cztery plany:

  • START – w cenie 19 zł miesięcznie (m.in. 2 GB przestrzeni dyskowej, 1 skrzynka e-mail, do 50 zamówień miesięcznie).
  • BASIC – w cenie 49 zł miesięcznie (m.in. 10 GB przestrzeni dyskowej, 2 skrzynki e-mail, do 100 zamówień miesięcznie).
  • STANDARD – w cenie 49 zł miesięcznie (m.in.50 GB przestrzeni dyskowej, 5 skrzynek e-mail, do  1000 zamówień miesięcznie).
  • PREMIUM – w cenie 99 zł miesięcznie (wszystko bez limitu).

Jak widzisz każdy plan jest dostosowany do różnych potrzeb e-sprzedawców. Lista korzyści, jakie możesz odnieść decydując się na oprogramowanie sklepu internetowego od cyber_Folks jest długa i obejmuje m.in.: nieograniczoną liczbę produktów w sklepie, nowoczesne szablony, niezbędne integracje, darmowe wsparcie techniczne, darmową domenę .pl na pierwszy rok, ulepszenia wydajności dzięki technologii premium cache i monitoring pozycji w Google.

Jeśli natomiast masz już swój sklep online, ale podobają Ci się rozwiązania zaproponowane przez cyber_Folks, to możesz skorzystać z opcji wsparcia technicznego w zaimportowaniu produktów i konfiguracji sklepu na platformie _Stores.

Gotowe oprogramowanie sklepu internetowego sprawdzisz na stronie cyber_Folks.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie