Mega-Tech producent oprogramowania do fakturowania

Antoni Kwapisz
04.05.2017

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej poważanych producentów programów do fakturowania na rynku jest firma Mega-Tech. Marka wprowadziła na rynek programy wyróżniające się pod każdym względem, dzięki czemu bardzo szybko zyskała grono zadowolonych użytkowników.

W czym tkwi wyjątkowość produktów marki Mega-Tech?

Niewątpliwą dodatkową pozytywną cechą marki jest to, że po wypuszczeniu innowacyjnych i dobrze sprawdzających się w praktyce programów, nie spoczęła na laurach. Jej specjaliści stale pracują nad udoskonalaniem programów, aby były one jeszcze bardziej przejrzyste dla użytkownika i by spełniały wymagania każdego przedsiębiorcy – bez względu na rodzaj biznesu, jaki prowadzi. Użytkownicy programów, którzy mają wykupione licencje, mogą bezpłatnie pobierać najnowsze wersje oprogramowania.

Faktura Small Business i Faktura Small Business HANDEL

Mega-Tech jest producentem dwóch nowoczesnych programów do fakturowania, czyli Faktura Small Business i Faktura Small Business HANDEL. Obywa programy posiadają wygodny i przejrzysty interfejs, są proste w obsłudze, wyposażone w kilkanaście gotowych szablonów zamówień, ofert i faktur, które można dostosować do własnych potrzeb. Faktury wychodzące z programu wyróżniają się profesjonalnym wyglądem i możliwością szybkiego przesłania ich przez e-mail. Dodatkowo pozwalają tworzyć różnorodne oferty i zamówienia oraz przydatne analizy. W wersji HANDEL użytkownicy mają dostęp również do modułu magazynowego, dzięki któremu można na bieżąco kontrolować stan magazynowy. Program jest dodatkowo zintegrowany ze sklepem internetowym Shoper oraz pozwala wystawiać faktury eksportowe, wewnętrzne i WDT.

Inne programy tego samego producenta

W ofercie firmy znajdują się również inne produkty, jak program Faktura RR Small Business, Rachunek Small Business czy Rachunek Small Business HANDEL. Więcej informacji na temat wszystkich produktów marki Mega-Tech można znaleźć na stronie internetowej www.mega-tech.com.pl.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.