Darmowy program do fakturowania: Invoicer Madar 4.0

Krzysztof Jagielski
12.05.2015

To całkowicie darmowy program, pozwalający na wystawianie internetowo faktur VAT. Używając programu Invoicer Mobile umożliwia się fakturowanie, rozliczanie VAT i podatku on-line. Dzięki przeglądarce można pracować na dowolnym komputerze: Windows, Linux, Apple, iOS, Android.
 

  • Invoicer Madar 4.0 - desktopowy

    Termin ten używany jest w znaczeniu: program instalowany na komputerze osobistym, pod systemem Windows XP/Vista/Windows 7. Można również instalować program na serwerze i obsługiwać go po przez sieć.

    Powstały również wersje używane jako desktop pod Linux Ubuntu/SuSe/Gentoo/Debian/Aurox. Ze względu jednak na fakt, że Linux nie zadomowił się na komputerach osobistych – ich rozwój został zawieszony.

  • Invoicer Mobile - mobilny

    Nazwa „mobilny” używana jest w znaczeniu: program instalowany na serwerze i obsługiwany przez przeglądarkę. To rozwiązanie, pozwala na zdalną pracę (poza siedzibą firmy) w dowolnym czasie i na dowolnym komputerze podłączonym do sieci internet.

    Próby z wersją desktopową pod Linux pozwoliły na równomierny rozwój programu mobilnego pracującego pod systemem operacyjnym: Windows oraz Linux. Rozpoczęły się również prace nad przeniesieniem częściowej funkcjonalności na urządzenia mobilne – na chwilę obecną dla pracujących pod systemem Android.

http://www.madar.com.pl/invoicer/index.htm

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.