Google One – ile kosztuje chmura Google?

Mateusz Nowak
21.08.2023

Usługi chmurowe są dziś poszukiwane przez większość przedsiębiorców, zwłaszcza aktywnie korzystających z zasobów cyfrowych. Przechowywanie ważnych danych na serwerze zewnętrznym, do którego można mieć dostęp z dowolnego miejsca na świecie, jest bardzo wygodne, szczególnie w dobie powszechnej pracy zdalnej. Jedną z najpopularniejszych usług tego typu jest Google One. Sprawdź, ile kosztuje chmura Google.

Darmowy pakiet

Warto zaznaczyć, że korzystanie z chmury Google jest bezpłatne do pewnego limitu zajętości miejsca. Darmowy pakiet obejmuje 15 GB danych. Jeśli Ci to wystarcza, to nie musisz dodatkowo płacić za Google One. W przeciwnym razie sprawdź płatne pakiety.

Podstawowy

Podstawowy pakiet Google One obejmuje 100 GB przestrzeni dyskowej. Opłata wynosi 8,99 zł miesięcznie. Ten pakiet umożliwia podzielenie się subskrypcją z maksymalnie 5 osobami.

Standardowy

Standardowy pakiet Google One to już 200 GB wirtualnej przestrzeni dyskowej i również możliwość dzielenia subskrypcji z maksymalnie 5 osobami. Cena wynosi 13,99 zł miesięcznie.

Premium

Najwyższy pakiet Premium gwarantuje 2 TB przestrzeni dyskowej. Tutaj także można dzielić subskrypcję z maksymalnie 5 osobami. Pakiet kosztuje 46,99 zł miesięcznie.

Zaznaczmy również, że wszystkie płatne pakiety chmury Google One są darmowe w pierwszym miesiącu, co pozwala przetestować działanie usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie