Wymiana walut w firmie? Tylko w kantorze internetowym!

Piotr Kowalczyk
15.12.2016

Kantor internetowy to wymiana walut w atrakcyjnej formie. Szczególnie dla firm!

Działalność poza granicami Polski to dla firmy wielkie wyzwanie, pozwalające na osiąganie wielkich zysków. Nierozerwalnie międzynarodowa aktywność związana jest również z koniecznością dokonywania transakcji w obcych walutach. Dobrze jest więc wiedzieć, jak wymieniać walutę, by na swoich transakcjach zyskać jeszcze więcej!

Finansowe korzyści

Kantor internetowy może zaproponować atrakcyjniejsze kursy wymiany walut niż kantor tradycyjny lub bank – takim przypadkiem jest np. kantor internetowy Fritz Exchange (https://fritzexchange.pl). Jak to możliwe? Różnica wynika ze spreadu, czyli różnicy pomiędzy ceną kupna a ceną sprzedaży waluty, na której zarabiają instytucje zajmujące się wymianą pieniędzy. Działalność kantorów internetowych ma praktycznie nieograniczony zasięg, koszty utrzymania takiej firmy są relatywnie niskie, a to przejawia się w niższych marżach, które są narzucane. Dlatego spread Fritz Exchange jest nawet kilkadziesiąt groszy niższy niż ten, którym posługują się banki.

Różnica ta jest natomiast odczuwalna dla wszystkich klientów, a szczególnie dla tych, którzy wymianą walut zainteresowani są regularnie lub operują wysokimi kwotami. Oferta dedykowana firmom, którą przygotował Fritz Exchange jest więc wyjątkowo korzystna, bowiem możliwe są nawet negocjacje kursów walut, jeśli transakcje opiewają na duże sumy lub dotyczą stałych klientów.

Elastyczność i wygoda

Kantor Fritz Exchange to także wygoda i elastyczność, którą docenią klienci, dla których czas i miejsce są ważne. Miejsce dokonywania transakcji jest dowolne – realizowane są one za pośrednictwem wirtualnej platformy, nie ma więc znaczenia to, czy siedzimy za biurkiem w firmie, czy może na domowej kanapie. Wystarczy urządzenie podłączone do sieci.

Jako że czas to pieniądz, i do tego dostosował się kantor internetowy Fritz Exchange. Nie dość, że większość (90%) transakcji realizowana jest w ciągu kwadransa, czyli pieniądze błyskawicznie znajdujemy na swoim koncie, to jeszcze platforma działa bez przerwy. Przez całą dobę, przez siedem dni w tygodniu.

Wysokiej jakości obsługa

Fritz Exchange, czyli lider wśród kantorów internetowych, duży nacisk kładzie na kompetencje swoich pracowników oraz kompleksową obsługę klientów biznesowych. Dlatego właśnie zatrudnia trzy grupy ekspertów – traderów (dealerów walutowych), specjalistów ds. obsługi klienta oraz doradców ds. rynków finansowych. Dealerzy obserwują sytuację na rynku walutowym oraz przygotowują treści, dostarczające klientom merytorycznych i bieżących informacji na ten temat. Specjaliści zajmują się przede wszystkim pomocą w obsłudze serwisu. Negocjacje wysokości spreadu są zadaniem doradców, z którymi kontaktować będą się przedsiębiorcy w sprawie swoich transakcji.

Fritz Exchange przewodzi rynkowi wymiany walut w formie internetowej. Głównie dlatego, że swoją działalność opiera na doświadczeniu całej Fritz Group, która na rynku finansowym obecna jest już od ponad dwudziestu lat i regularnie wdraża kolejne innowacyjne rozwiązania – np. kantor automatyczny, wyglądający i działający jak bankomat, oferujący użytkownikowi pełną swobodę wymiany waluty.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.