Udany podarunek bożenarodzeniowy od firmy? Rekordy popularności biją kosze świąteczne

Marek Szydełko
19.11.2020

Święta to magiczny czas, podczas którego chcemy dzielić się z innymi radością. Widać to także w firmach.

Coraz więcej przedsiębiorstw obdarowuje swoich pracowników bożonarodzeniowymi podarunkami. Są one przekazywane także innym osobom, między innymi kontrahentom lub klientom, którzy mają dla firmy kluczowe znaczenie. Wśród wielu dostępnych pomysłów na prezenty bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się kosze świąteczne, w których znajduje się wiele wyśmienitych podarunków.

Kosze świąteczne najpopularniejszym podarunkiem

Wybranie dobrego prezentu świątecznego od firmy jest nie lada wyzwaniem. Aby był on udany, musi spełnić kilka warunków. Przede wszystkim powinien być bogaty, aby sprawiać wrażenie luksusowego, ekskluzywnego. Także powinien być uniwersalny, aby mógł przypaść do gustu każdemu – także tym, z którymi pozostaje się w oficjalnych stosunkach. Ponadto powinien być on odświętny, czyli powinien wpisywać się w atmosferę bożonarodzeniowej celebry.

Wszystkie z tych wymagań mogą spełnić zestawy świąteczne dla firm w formie ozdobnych koszów, które można obecnie kupić w wielu wariantach. Zawierają one mnóstwo pysznych podarunków, które razem tworzą wyszukany, elegancki podarunek. To obecnie najpopularniejsze podarunki od firm, które wybierane są na wiele okazji – nie tylko na święta, ale również jako podziękowanie, forma zadośćuczynienia.

Gotowe kosze bożonarodzeniowe – zawsze udany prezent

Aby wręczyć piękny kosz upominkowy, wcale nie trzeba przygotowywać go własnoręcznie. Obecnie działają firmy, które przygotowują dla swoich klientów gotowe zestawy świąteczne, które można kupić już z dekoracją, dlatego nie wymagają one żadnych dodatkowych prac przed wręczeniem.

Gotowe kosze upominkowe składają się z wyszukanych produktów, które razem tworzą ekskluzywny podarunek na Boże Narodzenie. W tych oferowanych przez znane marki, na przykład Nobilia, można znaleźć wyłącznie wysokiej jakości artykuły typu gourmet food, które są prawdziwą ucztą dla zmysłów. Gotowe kosze świąteczne dla firm marki Nobilia dostępne są w wielu wzorach do wyboru, dlatego można indywidualnie dopasować je do obdarowanej osoby oraz do budżetu przeznaczonego na zakup podarunków.

Jak wybrać najpiękniejszy kosz świąteczny od firmy?

Aby podarować wspaniały prezent na Boże Narodzenie od firmy, warto poświęcić chwilę na sprawdzenie, jakie kosze świąteczne dostępne są obecnie w sprzedaży. Dzięki temu można wyszukać taki zestaw, który będzie zawierał wyśmienite produkty i przy tym wpisywał się w magiczny czas świąt i dzięki temu gwarantował zadowolenie obdarowanej osoby.

Przykładowo, uroczy Kosz z Mikołajem od Nobilia to kapitalna propozycja dla kobiet. W zestawie znajduje się hiszpańskie wino Christmas Tales Tinto Dry, a także puszka aromatycznej herbaty i słodycze: ciasteczka zimowe, orzechy prażone, owoce w czekoladzie. Wszystko umieszczone jest w dekoracyjnym koszu z dodatkowymi ozdobami świątecznymi.

Bardziej wyszukanym podarunkiem będzie luksusowy Kufer Bardolino, który zawiera mnóstwo produktów z górnej półki. To dwa wina – włoskie wino czerwone oraz białe wino hiszpańskie, pyszne pralinki, pierniczki, toffee, migdały w miodzie, kule marcepanowe z czekoladą, florentynki z białej czekolady, orzeszki prażone w karmelu, nugaty z bakaliami, a ponadto angielska herbata czarna, świąteczne papilotki do ciasteczek i ciepłe skarpetki. Wszystkie podarunki umieszczono w ozdobnym kuferku obitym tkaniną w kratkę.

Warto złożyć zamówienie z wyprzedzeniem

Aby mieć pewność, że kosze świąteczne dla firm będą dostarczone na czas, ich producenci doradzają, aby zamówienie zostało złożone jak najszybciej. Dzięki temu firma może skompletować kosze i następnie dostarczyć je do klienta.

Gdy zatem zbliża się wyjątkowy czas świąt Bożego Narodzenia, warto zadbać o to, aby obdarować swoich pracowników, ale też inne ważne dla firmy osoby podarunkami, które będą mogły wpisać się w zimowy, świąteczny klimat. Dzięki gotowym koszom, które można kupić w wielu wariantach do wyboru, przygotowanie wyjątkowych prezentów staje się jeszcze łatwiejsze.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.