Szczypta prawdy o pieczątkach Trodat

Jerzy Biernacki
22.04.2016

Trodat jest jednym z najbardziej znanych producentów pieczątek w Polsce. Ten międzynarodowy koncern został założony w Austrii, ale dziś działa w trzydziestu krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 1000 pracowników. Pieczątki Trodat znane są z trwałości i wysokiej funkcjonalności. Przez lata rozwoju i doskonalenia oferty Trodat stał się światowym liderem, dominując na wielu rynkach – eksport stanowi aż 98 proc. działalności firmy.

Rodzaje pieczątek Trodat

Pieczątki Trodat produkowane są w ramach wielu linii. Najbardziej znaną grupą jest na pewno Proffesional, w ramach której dostępne są różne rodzaje pieczątek. Znajdziemy tam zatem pieczątki z płytką tekstową, datowniki, numeratory i datowniki z hasłami, czy tzw. drukarenki, gdzie sami możemy ustawić rodzaj stempla. Pieczątki z tej linii dostępne są w formie prostokątnej lub okrągłej. Wśród rodzajów pieczątek Trodat znajdziemy jeszcze suche pieczęcie, wkłady do pieczątek, tusze czy linię klasyczną. Powszechnie stosowana jest też linia Printy. Została zaprojektowana pod kątem wysokiej wytrzymałości, a jej produkcja jest przyjazna środowisku, dzięki zmniejszeniu przy produkcji emisji dwutlenku węgla. Pieczątki Trodat to najwyższa światowa jakość, bogactwo wyboru i możliwość dostosowania do potrzeb klienta.

Zamów pieczątkę przez Internet

Dzięki szerokiej sieci firm partnerskich pieczątki Trodat są powszechnie dostępne w Polsce i sklepach internetowych, takich jak Pieczatkownia.com. Firmy usługowe, przygotowujące stemple według podanych przez klienta wzorów, coraz częściej umożliwiają zamawianie pieczątek przez Internet. W przypadku zamówień internetowych klienci otrzymują taki sam zakres usługi możliwości, jak w punktach stacjonarnych. Wyspecjalizowani doradcy, pomagają wybrać najlepsze pieczątki, które najlepiej spełnią oczekiwania klienta dotyczące czytelności i jakości. Takie firmy oferują szeroki wybór pieczątek i zapewniają atrakcyjne ceny oraz szybką dostawę do siedziby zamawiającego. Zazwyczaj zamówione przez Internet pieczątki dostarczane są w ciągu 24 godzin. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu zarówno podczas zamawiania, ewentualnych zmian i poprawek wzoru oraz przy odbiorze, który dopasowany jest do godzin pracy naszej firmy.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.