Roll up reklamowy. Prosty I skuteczny nośnik reklamy

Jerzy Biernacki
05.06.2020

Jeśli w naszej firmie chcemy zająć się reklamom zapewne stosujemy różne techniki.

Jedne z nich są bardziej skuteczne, a inne mniej. Wydaje się, że w dzisiejszych czasach jak najbardziej warto stawiać na reklamę online, ponieważ jest to chyba najlepiej rozwinięty środek przekazywania informacji. Jednak jak się okazuje są też inne skuteczne formy reklamy, które mogą przynieść nam spory sukces.

Jedna z nich to roll up reklamowy. Wiele osób uważa go za niezwykle prosty nośnik reklamowy, a co za tym idzie jest również skuteczny i przede wszystkim stosunkowo tani, a przecież cena zazwyczaj ma kluczowe znaczenie. Właśnie takie znajdziemy po wpisaniu retio roll up. Ich standardowe wymiary to 85x200 oraz 100x200.

Reklama produktu

Może wręcz idealnie sprawdzić się w przypadku reklam typowo produktowych czy też zakresu usług danej firmy i właśnie w takich celach są one najczęściej wykorzystywane. Idealny sprawdzą się one na targach branżowych w szczególności w dużych miastach. Co najważniejsze każdy retio roll up wykonany jest z aluminium, a co za tym idzie cechuje go wysoka trwałość. Po zwinięciu uzyskujemy poręczną kasetę, którą bez problemu wszędzie ze sobą zabierzemy.

Szybko i bezproblemowo

Trzeba przyznać, że jest to idealna forma reklamy tymczasowej. Dlaczego? Taki roll up rozwijamy np. na konferencji, a następnie chowamy go w kasetę. Każdy z uczestników konferencji zobaczy zakres działań danej firmy w prosty i przejrzysty sposób.

Dzięki nim dotrzemy do szerokiego grona odbiorców jednocześnie minimalizując koszty reklam. Bez wątpienia decydując się na inną formę reklamy musielibyśmy wydać znacznie więcej, aby osiągnąć podobne efekty co w przypadków roll up. W naszym sklepie mają Państwo możliwość zakupu roll up w wielu rozmiarach, dzięki temu każdy na pewno znajdzie ten najbardziej odpowiedni dla siebie. Warto zatem w pierwszej kolejności decydować się na roll up reklamowy, aby obniżyć koszty do minimum.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.