Recenzja Tradocenter - dlaczego użytkownicy wybierają ofertę tego brokera?

Jerzy Biernacki
04.11.2021

Jak zwiększyć szanse na stałe zyski z inwestycji? Sukces tradera w dużym stopniu zależy od skutecznych narzędzi handlowych.

Jak zwiększyć szanse na stałe zyski z inwestycji? Skup się na wyborze odpowiedniego brokera i platformy inwestycyjnej. Sukces tradera w dużym stopniu zależy od skutecznych narzędzi handlowych.

TradoCenter to jeden z najlepszych dostawców usług brokerskich na rynku. Bezpieczny, regulowany dostawca cieszy się coraz większą popularnością początkujących i doświadczonych graczy. Intuicyjna i potężna platforma odpowiada na potrzeby inwestorów niezależnie od stopnia zaawansowania w handlu.

Czym jest TradoCenter?

TradoCenter to spółka, która należy do FF Simple and Small Trades Investment Services Limited. Mamy do czynienia z regulowaną i autoryzowaną spółką inwestycyjną, która działa w ramach licencji nr 080/07. Firma powstała pod nadzorem CySEC (niezależnego, organu nadzorującego rynek inwestycyjny na terenie Cypru).

Dlaczego inwestorzy wybierają platformę TradoCenter?

W porównaniu do oferty innych brokerów, TradoCenter zapewnia atrakcyjne warunki współpracy. Na licznych forach znaleźliśmy pozytywne opinie na temat firmy. Użytkownicy chwalą brokera za bezpieczeństwo, profesjonalne wsparcie i skuteczne narzędzia. Podczas naszych poszukiwań natrafiliśmy jedynie na nieliczne negatywne recenzje, które prawdopodobnie są wynikiem działań nieuczciwej konkurencji. Część traderów ponosi straty w wyniku nieumiejętnych decyzji. Nigdy nie decyduj się na wysokie ryzyko przy niewielkim doświadczeniu.

Wsparcie dla klientów

TradoCenter szybko odpowiada na pytania i pomaga rozwiązywać problemy swoich klientów. Podczas naszych testów kilkukrotnie skontaktowaliśmy się z brokerem. Za każdym razem mogliśmy liczyć na szybkie wsparcie ze strony TradoCenter. Przekonaliśmy się, że dostawca zatrudnia profesjonalny personel, który przestrzega dobrych praktyk biznesowych. Broker traktuje dane klienta z najwyższą poufnością i nie przekazuje ich osobom trzecim.

Jeśli masz pytania możesz wypełnić formularz na stronie. Firma podaje również adresy mailowe oraz numery telefonów do poszczególnych działów. Dodatkowo TradoCenter udostępnia czat na żywo. Większość odpowiedzi na popularne pytania znajdziesz w sekcji FAQ na stronie brokera.

Bezpieczeństwo

TradoCenter przyczynia się do budowania zharmonizowanego środowiska regulacyjnego na terenie Unii Europejskiej. Broker wspiera zasady uczciwej konkurencji, przejrzystości finansowej oraz ochronę konsumentów. Firma działa zgodnie z ustawą MiFID i przestrzega przepisów prawa.

Broker podlega regulacjom ze strony CySEC, CONSOB, KNF, BaFin i innych urzędów nadzorujących na terenie Unii Europejskiej. Firma nie świadczy usług w Kanadzie, USA, Belgii oraz Iranie. TradoCenter działa zgodnie z wysokimi standardami i świadczy usługi transgraniczne na terenie UE, RPA, Ukrainy i Szwajcarii.

TradoCenter należy do Funduszu Odszkodowawczego Inwestorów, co oznacza, że wszyscy klienci brokera są zabezpieczeni na wypadek niewypłacalności firmy. Fundusze inwestorów muszą być gotowe do wypłaty w dowolnym momencie na życzenie klienta. W przeciwnym wypadku inwestor może ubiegać się o odszkodowanie.

Narzędzia handlowe

Każdy użytkownik platformy codziennie otrzymuje wiadomości gospodarcze oraz sygnały o możliwych zmianach cen. Na bieżąco monitoruj kalendarz ekonomiczny oraz wykresy, aby wyprzedzić innych inwestorów i wykorzystać najlepsze okazje na zysk. Dodatkowo broker udostępnia wyceny na żywo. Tabele z kursami pokazują stawki kupna i sprzedaży w czasie rzeczywistym.

Chcesz śledzić działania innych traderów? Trading Insider daje Ci nieograniczony dostęp do danych, linków oraz treści finansowych od osób trzecich. Możesz obserwować kroki inwestorów w oparciu o pozycje otwarte w różnych kierunkach. Broker nie zajmuje się jednak weryfikacją treści. Samodzielnie zdecyduj, które z nich warto potwierdzić w dodatkowym źródle. Szukaj informacji, które pomogą Ci w realizacji Twoich celów handlowych.

Autochartist to jedno z ulubionych narzędzi inwestorów. Funkcja pozwala oszczędzić czas i szybko poprawić wyniki w handlu. Autochartist codziennie dostarcza inwestorom ważnych aktualizacji i informacje o zmianach na rynkach. Handlowcy mogą liczyć na przejrzysty obraz danych i przydatne analizy.

Autochartist rozpoznaje okresy największej zmienności i ustala najlepsze poziomy wyjść. Filtry prawdopodobieństwa wyszukują istotne wydarzenia i odnoszą je do wzorców i wyników z przeszłości. Rozpocznij współpracę z brokerem i ciesz się dostępem do analiz, które obejmują wzorce wykresów, prognozy cen, poziomy wsparcia i oporu. Autochartist pozwoli Ci rozwinąć się w roli inwestora i przenieść Twój handel na nowy poziom. Funkcja jest całkowicie zautomatyzowana i pozwala na spersonalizowanie usług zgodnie z własnymi potrzebami.

Wpłaty i wypłaty z konta

TradoCenter dołożył wszelkich starań, aby maksymalnie uprościć proces wpłat i wypłat z kont inwestycyjnych. Jeśli chcesz wpłacić pierwszy depozyt, utwórz konto, zaloguj się i wybierz opcję “wpłata”. Możesz również uzupełnić specjalny formularz dostępny na stronie brokera.

Chcesz wypłacić fundusze z konta? Zaloguj się na swoje konto i utwórz zlecenie. Pieniądze trafią do Ciebie tą samą metodą, co wcześniejszy depozyt. Jeśli używałeś karty kredytowej, powinieneś wypełnić specjalną deklarację i przesłać skan na adres customer.service@tradocenter.com.

Dział Administracji rozpoczyna przetwarzanie zlecenia już pierwszego dnia roboczego. Jeśli podczas realizacji wypłaty masz otwarte pozycje lub przeprowadzasz transakcje, końcowa kwota może ulec zmianie. W przypadku zbyt małych środków na koncie, system może odrzucić Twoje zlecenie. Pamiętaj, że możesz w dowolnym momencie ponowić próbę wypłaty bez dodatkowych opłat.

TradoCenter nie dopuszcza do problemów z wypłatami środków. Ewentualne opóźnienia zazwyczaj wynikają z wewnętrznych procedur bankowych oraz problemów z niepełną dokumentacją.

Nowoczesna platforma

TradoCenter wyróżnia się dzięki potężnej platformie, która jest jednocześnie prosta w obsłudze. PROfit nie tylko ułatwia handel, ale jednocześnie sprawia, że jest bardziej ekscytujący. Możesz zagłębić się w szczegóły dzięki wersji komputerowej lub korzystać z tradingu jednego kliknięcia. Wersja mobilna pozwala na szybki handel “w biegu”. Broker zapewnia potrzebne wskazówki i materiały dla początkujących graczy. Zaawansowani inwestorzy mogą korzystać z wysokiej dźwigni i zaawansowanych funkcji. PROfit zapewnia wsparcie techniczne z poziomu platformy. Nie musisz pobierać oprogramowania ani przeprowadzać aktualizacji. Jedyne, czego potrzebujesz to urządzenie i dostęp do internetu. Jako użytkownik platformy możesz korzystać z danych, wykresów, analiz oraz narzędzi. Możesz dowolnie personalizować platformę, korzystać z darmowych sesji szkoleniowych oraz porad inwestycyjnych.

Jakie korzyści daje aplikacja mobilna?

Intuicyjna, łatwa w obsłudze aplikacja mobilna pozwala dokonywać transakcji w każdym momencie. Wszystkie niezbędne narzędzia masz na wyciągnięcie ręki. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android oraz iOS. Funkcje są dostępne w formie kompaktowej. Jednym dotknięciem możesz edytować pozycje lub składać zlecenia. Mobile PROfit pozwala maksymalizować potencjalny zysk i wykorzystać dostępne okazje. Przeglądaj wykresy, kursy na żywo oraz indeksy jednym ruchem ręki.

Oferta dla klientów detalicznych

Każdy nowy klient TradoCenter może korzystać z bezpiecznego środowiska demo. Możesz szlifować swoje umiejętności, poznawać rynek oraz korzystać z różnych funkcji platformy. Jeśli poniesiesz stratę, środki wrócą na Twoje konto. W przeciwnym wypadku, zatrzymujesz wszystkie zyski. Dostawca oferuje maksymalną dźwignię 1:30 dla wszystkich klientów.

Każdy klient ma do wyboru 9 kont detalicznych. Pierwszy rachunek jest dostępny po wpłacie 200 euro. Możesz korzystać z darmowego ebooka, treningu oraz osobistego managera konta. Już podstawowa opcja pozwala Ci na dostęp do wszystkich przydatnych narzędzi. Jeśli zdecydujesz się na jeden z kolejnych rachunków, możesz korzystać z atrakcyjnych zniżek, promocji i BITA (3,5,10,15,20).

Inwestorzy o większym doświadczeniu i wiedzy mogą ubiegać się o konto profesjonalne. Zaawansowani traderzy mają dostęp do wyższej dźwigni oraz 0% depozytu zabezpieczającego na zamknięcie. Wcześniej jednak muszą zrezygnować z części zabezpieczeń dla początkujących graczy. Upewnij się, że wiesz na jakie ryzyko się decydujesz. Jeśli chcesz ubiegać się o konto profesjonalne, aplikuj za pośrednictwem platformy lub wypełnij odpowiedni formularz.

Instrumenty finansowe

Platforma brokera skupia się wokół handlu funduszami CFD. Dzięki temu możesz czerpać korzyści ze zmiany ceny aktywa, bez fizycznego nabywania instrumentu. Inwestycje w CFD wiążą się z wysoką dźwignią oraz wahaniami cen, co przekłada się na większe ryzyko. Zanim rozpoczniesz inwestycje w CFD powinieneś zdobyć niezbędną wiedzę oraz doświadczenie w handlu.

Kontrakty CFD można porównać do umowy, która przewiduje zmianę ceny w określonym kierunku, w danym przedziale czasu. Kupiec zyskuje, gdy cena rośnie, a sprzedający - gdy cena spada. Kontrakty pozwalają na handel walutami, akcjami, indeksami, surowcami itd.

Zanim wykonasz pierwszą transakcję upewnij się, że masz świadomość ryzyka, na które się decydujesz. Inwestuj środki, których utrata nie narazi Cię na problemy finansowe. Zrezygnuj z ciągłego poszukiwania okazji. Zamiast tego poświęć uwagę istniejącym transakcjom.

Czy warto rozpocząć współpracę z TradoCenter?

Nasza analiza jasno pokazała, że TradoCenter to odpowiedni wybór dla początkujących i zaawansowanych traderów. Jako jedna z niewielu na rynku, spółka udowodniła, że potrafi stworzyć ciekawą ofertę dla szerokiego grona inwestorów, niezależnie od stopnia zaawansowania w handlu. Zachęcamy Cię do odwiedzenia strony TradoCenter i założenia konta demo na platformie PROfit. Szybko dowiesz się, jak zwiększyć swoje szanse na zyski bez narażania się na niepotrzebne ryzyko.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.