Prowadzisz gastronomię? Hurtownia opakowań godna zaufania to nieocenione wsparcie

Maciej Piwowski
18.03.2021

Pandemia jest dla branży gastronomicznej prawdziwym tąpnięciem i być może najtrudniejszym czasem w tym segmencie działalności od początku jego istnienia. Dlatego właściciele lokali chwytają się wszystkiego, co może ich wyróżnić i zdobyć zaufanie Klientów, do których w tym czasie docierają głównie za pomocą dowożenia jedzenia. Opakowania, w których przewożony jest posiłek, powinny być nie tylko wytrzymałe, ale również charakterystyczne!

Pandemia, pandemia, jeden lockdown, drugi lockdown... nadzieje dla branży gastronomicznej rosną wprost proporcjonalnie do zawirowań związanych z obostrzeniami, a jedyne, co jest w miarę pewne, to to, że jeśli chcesz utrzymać biznes, musisz zdać się na bardzo określony model sprzedażowy, jakim jest przygotowywanie zamówień na wynos. To zmienia zarówno podejście do reklamowania swojej działalności, jak i podejście do budowania świadomości jej istnienia wśród konsumentów. Nagle konkurujemy z licznymi lokalami w całym mieście, a przyciągnąć Klientów możemy dobrymi opiniami w Internecie, zdjęciową dokumentacją dań i ogólną szatą graficzną. Jednak co dalej? Tu w grę wchodzi tytułowa hurtownia opakowań dla gastronomii, bowiem również na polu pakowania dań możemy się wyróżnić i to znacznie!

Personalizowane opakowania jednorazowe dla gastronomii

A co gdyby opakowanie do burgera było z wytrzymałego papieru i miało nadruk z logo restauracji? Czemu pudełko do pizzy miałoby być nudne - może opisać historię lokalu na jego pokrywie? Albo niech pudełka przekazują podziękowania dla Klientów! Warto przyłożyć się do formy, którą przybierają opakowania, w jakie pakujemy przygotowujemy posiłki, bowiem to właśnie te pudełka, kubki i pojemniki, konsumenci zobaczą, jako pierwsze. To one są zapowiedzią tego, co jest w środku. Opakowania po burgerach znanych sieci fast-foodowych można zobaczyć z dużej odległości i wie się, że to one - charakterystyczna paleta kolorów i kształt pobudzają wyobraźnię. Uczyń opakowania jednorazowe dla gastronomii, którą prowadzisz, rozpoznawalnymi!

Hurtownia opakowań dla gastronomii różnego formatu

Hurtownia opakowań Tedmark od lat zaopatruje w wysokiej jakości produkty wielkie sieci restauracji czy stacji benzynowych, ale w obliczu pandemii postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom rynku i skierowała swoją ofertę do mniejszych lokali i zamówień detalicznych. Dzięki temu przy małym nakładzie można mieć wyjątkowe, personalizowane opakowania, które pomogą w zbudowaniu świadomości marki wśród Klientów. Wszystkie produkty proponowane przez Tedmark są wytrzymałe, bezpieczne i - co właściwie najważniejsze - pozwalają dowieźć jedzenie do celu w pożądanym kształcie i temperaturze. Dodatkowo, w ofercie znajdują się również wszelkie elementy wyposażenia potrzebne do efektywnego prowadzenia stanowiska pracy w kuchni. Dyspensery, pojemniki, środki czyszczące, gąbki, a nawet maszyny do zgrzewu i folie. Ich atutem jest również to, że mogą trafić do miejsca przeznaczenia już w 24h po zamówieniu!

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.