Nowa era rozrywki: Jak sieć komórkowa Otvarta dostosowuje pakiety internetowe 5G dla miłośników filmów i muzyki.

Piotr Kowalczyk
07.09.2023

Internet to potężne narzędzie, które na dobre już zmieniło nasz styl życia, sposób nauki, rozrywki czy pracy. Nic więc dziwnego, że coraz częściej szczególną uwagę przykładany właśnie do tego, jaki pakiet internetu 5G będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Jak OTVARTA dostosowuje się do naszego stylu życia? Poprzez ofertę świetnie dopasowanych pakietów internetu mobilnego.

Jak korzystamy z internetu 5G? Przegląd naszych potrzeb

Bardzo trudno w jednym zdaniu zidentyfikować styl korzystania z internetu przez użytkowników. Każdy z nas wykorzystuje dobrodziejstwa nowoczesnych technologii do własnych celów - nauki, robienia zakupów, zabawy, zarabiania pieniędzy czy śledzenia bliskich. Zastosowania internetu można mnożyć, jednak to, co dla każdego z nas jest stałe, to rosnące potrzeby w zakresie limitu GB, stabilności łącza i jego wydajności.

W erze 3G, a rzadziej 4G/LTE, codziennością były przerwy w połączeniu, znaczące zwolnienia prędkości i mała stabilność internetu. Z czasem jednak te właśnie czynniki stają się coraz ważniejsze - czy to w oglądaniu ulubionego serialu, czy zmaganiu się w grze online z użytkownikami z całego świata. To jeden z istotniejszych powodów, który każe nam zwracać większą uwagę na niezawodność internetu. Pierwsze skojarzenia? Oczywiście internet 5G. 

Sposób na bezproblemowy dostęp do sieci 5G? Internet w OTVARTA

Miłośnicy gier mobilnych, filmów oglądanych na platformach streamingowych lub muzyki mogą w łatwy sposób zapewnić sobie doskonałą jakość odbioru multimediów. Jak? Poprzez wybór pakietu internetowego, który proponuje dostęp do najnowocześniejszej technologii 5G.

Czym jest 5G? To najnowszy standard połączenia internetowego, który dostępny w OTVARTA od 2020 roku, wciąż rozwija się pod kątem infrastruktury i cieszy się rosnącą popularnością. Pod względem jakości połączenia, wydajności (nawet 500 Mb/s), stabilności i zasięgu (nadajniki Plus), standard 5G w OTVARTA nie ma sobie równych. 

Dla wielu z nas jednak suche fakty nie mówią za dużo. Wystarczy przez kwadrans korzystać z internetu mobilnego, by wiedzieć, że różnica w odbiorze połączenia nie jest tylko widoczna na papierze - to realny wzrost efektywności połączenia internetowego, który nie zawiedzie nas zarówno podczas oglądania filmu, jak i w trakcie ważnego spotkania służbowego. 

Jak wybrać pakiet idealny dla siebie?

Czy wybór pakietu internetu mobilnego to duże wyzwanie? Z pewnością dla tych użytkowników, którzy nie do końca znają swoje potrzeby lub nie są świadomi tego, jak często korzystają z internetu mobilnego.

Taka właśnie analiza swojego stylu życia, nawyków i sposobu korzystania z nowoczesnych technologii pozwoli w łatwy sposób zidentyfikować potrzeby w zakresie pożądanego pakietu GB. Na szczęście OTVARTA wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników i udostępnia szereg wariantów pakietu internetowego - każdy wybierze coś dla siebie.

Niewymagający użytkownik, który z internetu korzysta jedynie w wyjątkowych okolicznościach? A zatem O! SZYBKI 10 GB! 5G będzie świetną propozycją. Jeśli zależy nam na większym pakiecie, który pozwoliłby na spokojne oglądanie wielu filmów i seriali, a także stały dostęp do internetu, dobrym pomysłem będzie zwrócenie uwagi na polecany pakiet O! SZYBKI 100GB! + 200 W NOC! 5G oraz O! SZYBKI 200GB! + 200 W NOC! 5G, które, dostępne w bezterminowej umowie, zagwarantują nam elastyczny dostęp do internetu. 

Pakiet dla miłośników nowoczesnej rozrywki - musisz go sprawdzić

Czy pakiet 400 GB wydaje nam się niewystarczający? Jesteśmy cały czas online i bardzo często ściągamy i wysyłamy ogromne ilości danych? Nic straconego. Dla klientów o największych wymaganiach przygotowano specjalną ofertę w postaci pakietu O! SZYBKI 500 GB! 5G, która zapewnia 500 GB internetu każdego miesiąca. To prawdziwe wyzwanie, by regularnie wykorzystywać taką ilość danych

W największym wariancie klienci również otrzymują umowę bezterminową, a także możliwość wybrania innowacyjnej karty eSIM, która już niedługo stanie się standardem. Ogromny pakiet 500 GB danych w standardzie 5G to świetna propozycja dla fanów muzyki, filmów, seriali, gier komputerowych i innych multimediów, które wymagają stałego połączenia z internetem. Dzięki zasięgowi 5G, który już teraz sięga do każdego województwa, możemy mieć pewność, że nasz nowy pakiet internetowy spełni wszystkie oczekiwania. 

Jak wygląda zakup internetu mobilnego w OTVARTA? 

Zakup internetu mobilnego w OTVARTA to niezwykle prosty proces, z którym poradzi sobie każdy. Najłatwiejszy sposób to wejście na stronę OTVARTA, a następnie wybór jednego z pakietów i wpisanie wszystkich niezbędnych danych.

Jeśli jednak wolimy takie zakupy wykonywać osobiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się do jednego z licznych punktów sprzedaży, gdzie specjalista zapozna nas ze szczegółową ofertą internetu mobilnego, odpowie na wszystkie pytania i dokona formalności w zakresie zakupu konkretnego pakietu. 

OTVARTA - Internet 5G w zasięgu ręki

OTVARTA zwraca uwagę przede wszystkim na klienta. Do właśnie dlatego tak szeroki wybór pakietów internetowych w dogodnych cenach doceniany jest przez niezależne rankingi i serwisy oceniające branżę dostawców rozwiązań internetowo-telekomunikacyjnych.

Jeśli szukasz nowego internetu mobilnego, który będzie towarzyszyć podczas pracy, nauki i wolnego czasu, oferta OTVARTA będzie strzałem w dziesiątkę. 

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.