Narzędzia dla każdej branży

Maciej Piwowski
09.10.2020

Wybór dobrych narzędzi nie jest zadaniem łatwym. Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań, które różnią się między sobą ceną oraz jakością. Nawet zakup prostych narzędzi ręcznych warto dobrze zaplanować i przemyśleć. Wygląda na to, że katalogi ofertowe sklepów internetowych to jedno z lepszych rozwiązań do tego, aby szybko i spokojnie porównać parametry, ceny i dostępność. Dodatkową zaletą zakupów w Internecie wydaje się możliwość uporządkowania informacji na temat często kupowanego asortymentu.

Dostawy na czas i prosta logistyka

Firmy sprzedające maszyny, akcesoria i narzędzia w Sieci oferują wiele rozwiązań, które ułatwiają regularne zaopatrywanie majsterkowiczów i wykonawców. Dobrym przykładem jest platforma zakupowa Itools. To prosty sklep internetowy, w którym po założeniu profilu użytkownika można w łatwy sposób zarządzać asortymentem, jaki kupuje się do firmy czy warsztatu. Wszystkie informacje i oznaczenia są zawsze na miejscu i dzięki temu praktycznie o dowolnej porze można dokupić potrzebne akcesoria, materiały, narzędzia czy urządzenia. Nie ma żadnych zagadek, użytkownik dokładnie wie, ile zapłaci i kiedy otrzyma przesyłkę z zamówionymi produktami. To bardzo wygodne, szczególnie gdy brakuje czasu na dojazd do miejscowego sklepu z narzędziami, w którym i tak czegoś może akurat brakować.

Sklep, który możesz traktować jak swój magazyn

Platforma zakupowa sklepu Itools ma jeszcze kilka dodatkowych zalet. Jak wiadomo narzędzia zużywają się, zdarza się też je gubić. Mogłoby się wydawać, że niektóre pozycje warto kupić na zapas, jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, szczególnie w przypadku mobilnych wykonawców i firm realizujących zlecenia w różnych lokalizacjach. Mając to na uwadze, warto świadomie korzystać z oferty dobrych dostawców, takich jak Itools.

Panel użytkownika i katalog z ofertą firmy w Internecie to kompletne narzędzie i informacje na temat stanu magazynowego i tempa realizacji zamówień specjalnych przez dostawcę. Taka wiedza daje możliwość dostosowania firmowego procesu zakupowego do interwałów logistycznych dostawcy, dzięki czemu wykonawcy i majsterkowicze mogą praktycznie zrezygnować z utrzymywania stacjonarnego magazynu. Dane na temat wszystkich pozycji tak w przypadku sprzętu, jaki i akcesoriów, materiałów i narzędzi zużywających się są zawsze w jednym miejscu, a w przypadku niektórych firm lub aktywnych majsterkowiczów to całkiem spore listy.

Zlecenie dostawy kolejnej partii wkrętów, tarcz czy zakup nowych narzędzi sprowadza się do kilku kliknięć. W zasięgu ręki użytkownika dostępne są informacje na temat wszystkich nowości, nowinek technologicznych i przede wszystkim ceny oferowanych narzędzi i maszyn. Dzięki temu można szybko oszacować wartość inwestycji, która pozwoli wdrożyć do firmy kolejnego pracownika lub koszt dosprzętowienia się w odpowiednie elektronarzędzia w celu realizacji bardziej zaawansowanego zlecenia. Wszystkie informacje potrzebne do podjęcia właściwych decyzji dostępne są przez cały czas. Praktycznie o dowolnej porze można zlecić dostawy, które będą realizowane wg określonego harmonogramu.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.