Jakie drukarki warto kupić do biura?

Jerzy Biernacki
14.04.2021

Oferta urządzeń biurowych, które można obecnie znaleźć w sklepach, jest bardzo zróżnicowana. Jeżeli więc ktoś nie zna się na takich urządzeniach, może dokonać nietrafionego wyboru. Najlepiej więc kupować taki asortyment u sprzedawcy, który zagwarantuje fachową pomoc w doborze. Dzięki temu można zoptymalizować koszty druku, co w przypadku firm przekłada się na duże oszczędności.

  1. Sprzedaż i naprawa drukarek
  2. Jak obniżyć koszty wydruku?
  3. Czy warto dzierżawić urządzenia drukujące?

Oprócz sprzedaży drukarek po atrakcyjnych cenach firma zapewnia również serwis ploterów i innych urządzeń biurowych. Klienci, którzy nie mogą dopuścić do sytuacji, w której drukarki plotery przestają działać, mogą wykupić usługę pełnej opieki nad sprzętem.

Sprzedaż i naprawa drukarek

Niezawodne drukarki, które firma oferuje firma Markor w niskich cenach to urządzenia, które sprawdzą się nawet w tych biurach, gdzie niezbędne jest drukowanie wielu różnych materiałów. Wieloletnie doświadczenie pozwala dostawcy zapewnić sprzedaż drukarek na najwyższym poziomie, co wynika z tego, że sprzęt dobierany jest do potrzeb klientów. Warto przy tym pamiętać, że czasami bardziej opłacalny jest zakup droższej drukarki Canon, która jednocześnie pozwoli uzyskać niższe koszty związane z drukiem. O szczegóły najlepiej zapytać pracowników, których zatrudnia serwis drukarek Markor.

Jak obniżyć koszty wydruku?

Przy sporadycznym drukowaniu dokumentów służbowych koszt jednostkowy dokumentu wydaje się nieistotny. Jeżeli jednak w biurze każdego dnia trzeba drukować dokumenty, warto poszukać oszczędności i wybrać ekonomiczne urządzenia. Ciekawym pomysłem może być dzierżawa drukarek, dzięki czemu klient nie musi ponosić kosztu związanego z zakupem nowych drukarek. Zamiast tego każdego miesiąca płaci niewielką ratę, a dodatkowo może liczyć na serwis drukarek.

Czy warto dzierżawić urządzenia drukujące?

W zależności od tego, jak często korzystasz z urządzeń biurowych, kupno urządzenia wielofunkcyjnego proponowane przez sprzedawcę wcale nie musi być najlepszym rozwiązaniem. Na szczęście w takiej sytuacji można je wypożyczyć. Miesięczne koszty są wówczas niższe, a dodatkowo firma Markor sprawnie zajmie się serwisem. Nie ma znaczenia, czy chodzi o serwis Canon, czy serwis Xerox. Nic więc dziwnego, że dzierżawa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ta sama sytuacja ma miejsce wtedy, gdy serwis ksero nie jest opłacalny i najlepszym wyjściem jest dzierżawa kserokopiarek lub sprzedaż kserokopiarek. Odpowiednie rozwiązanie podpowiedzą specjaliści, którzy się na tym znają.

Artykuł partnera

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.