Gdzie można wykonać nadruki na kartonach w Warszawie?

Mariusz Siwko
31.10.2022

Nadruki na kartonach to nasza specjalność. Zależy Ci na oryginalnym i atrakcyjnym wyglądzie kartonu? Z nami jest to jak najbardziej możliwe. Lubimy wyzwania. Jeżeli zależy Ci na logo lub projekcie graficznym na kartonie, to zaufaj nam. Drukarnia Aria z Warszawy  to firma z tradycją, to zaangażowani ludzie z pasją. Nasze możliwości są ogromne, jeśli chodzi o zakres nadruków. Nasze nadruki cechują się trwałością oraz wysoką jakością. Jakie są korzyści nadruków na kartonach?

Dzięki takiemu nadrukowi na kartonie możliwe jest zwiększenie widoczności marki. To dobra wiadomość dla firm, które chcą się dynamicznie rozwijać i dla których identyfikacja wizualna oraz marketing mają istotne znaczenie. Nadruki na kartonach mają szerokie zastosowanie w każdej branży. Nie ma problemu, aby stosować je na kartonach jednostkowych lub też na opakowaniach zbiorczych. To od Ciebie zależy, jaki wariant wybierzesz.

Jeśli chodzi o kartony jednostkowe, to jest to rozwiązanie, które jest chętnie polecane, kiedy chodzi o towary, które z kolei są przeznaczone do sprzedaży. Tutaj znaczenie ma wygląd kartonu z nadrukiem, a ten jest atrakcyjny i przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Wtedy możemy wprost powiedzieć o zwiększeniu sprzedaży produktów naszej firmy. Musimy także wymienić ogromną zaletę kartonów zbiorczych. Tą jest łatwość w rozpoznaniu tego, co jest w środku kartony. To z kolei sprawia, że transport jest łatwiejszy, a przechowywanie towarów nie będzie kłopotliwe.

Wysoka jakość nadruków na kartonach

Nasza drukarnia dokłada wszelkich starań i przywiązuje ogromną wagę do precyzji nadruku oraz trwałości. Zatem masz pewność, że nadruki, które wykonamy dla Ciebie, będą idealnie odwzorowywać przesłany do nas projekt. Tworzymy nadruki na kartonach zgodnie z wytycznymi klienta. Nie jest dla nas problemem wykonać nadruk jednokolorowy lub wielokolorowy.

Jakie wyróżniamy rodzaje nadruków na kartonie?

Nadruk fleksograficzny – jest to technika druku wypukłego. Tutaj wykorzystuje się matryce, które są wypukłe. Zastosowanie takiego wydruku pozwala osiągnąć niezwykle atrakcyjny efekt. Oczywiście wymagane jest doświadczenie pracowników oraz znajomość fleksograficznej metody druku. Nasza drukarnia poradzi sobie z tym zadaniem.

Kaszerowanie – zastosowanie tej metody pozwala osiągnąć bardzo precyzyjny efekt nadruku. Ten dodatkowo może być wzbogacony przetłoczniami wklęsłymi, wypukłymi, a także złoceniami lub też dodatkowym lakierem. To rozwiązanie dla osób, którym zależy na niesamowitym efekcie. Istotne jest także to, aby przykuć uwagę odbiorcy

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.