Bramka płatnicza Fondy.EU

Mateusz Rąbalski
07.12.2018

Prowadząc sklep internetowy lub stronę internetową z usługami on-line musimy wybrać dogodną dla nas i naszych klientów formę płatności. Najlepszym i najbezpieczniejszym dla obydwu stron rozwiązaniem jest bramka płatnicza umożliwiająca szybkie płatności on-line.

Fondy.eu – co to takiego?

Bramka płatnicza FONDY pozwala akceptować płatności on-line ze stron internetowych, sklepów on-line oraz aplikacji mobilnych z wykorzystaniem kart Visa oraz MasterCard. Co ciekawe, portal udostępnia swoim klientom płatności w ponad 100 walutach.

Co najważniejsze, integracja bramki płatniczej Fondy z naszą stroną internetową jest bardzo prosta. Fondy dostarcza swoim klientom gotowe do użytku moduły CMS oraz prosty skrypt HTML, które za pomocą komendy kopiuj/wklej łatwo pozwalają zintegrować bramkę płatniczą z naszą stroną lub usługą. Klient dostaje dostęp do panelu sterowania i z pomocą prostego, intuicyjnego wręcz designera może połączyć swoją stronę z bramką płatniczą. Co ważne, łatwo jest również zaprojektować wygląd strony płatności jako integralnej części całej strony internetowej sklepu czy usługi. Serwis fondy.eu jest dostosowany do pracy z poziomu komputerów oraz urządzeń z Androidem i IOS. Oznacza to, że nasz potencjalny klient może dokonać zakupu na stronie, używając dowolnego urządzenia w dowolnym czasie.

Czy płatności on-line są bezpieczne?

Płatności internetowe obsługiwane przez Fondy są doskonale chronione przed wszelkiego rodzaju oszustwami lub próbami defraudacji, dzięki systemowi Fondy Antifraud. System ten jest cały czas udoskonalany i aktualizowany na bieżąco, dzięki czemu chroni płatności dokonywane z każdego miejsca na ziemi.

Kiedy nasz klient przejdzie do finalizacji płatności za zakupy czy usługę, nie zostanie przeniesiony na zewnętrzną stronę, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo każdej transakcji.

Dla usługodawcy czy sprzedawcy bardzo istotne są regularne i szybkie wypłaty. W systemie płatności Fondy pieniądze pojawiają się na naszym koncie nawet następnego dnia od zaksięgowania płatności.

Co ważne, cały proces rejestracji naszego e-biznesu na stronie fondy.eu jest bardzo prosty i szybki, ponieważ już po ok. 3 godzinach od rozpoczęcia możemy wystartować z płatnościami on-line na naszej stronie oraz korzystać z wielu innych, ciekawych opcji, jak np. fakturowanie on-line.

Informacja prasowa

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.