Notesy reklamowe dla firm i inne uniwersalne prezenty dla klientów. Co wybrać?

Mateusz Nowak
14.09.2021

Prowadząc działalność gospodarczą dbamy o jej wizerunek oraz rozgłos. Nie bez przyczyny mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Nic więc dziwnego, że każdy stara się rozreklamować swoją firmę. Jednym z najskuteczniejszych i najczęściej wybieranych metod reklamowych są prezenty dla klientów - notesy reklamowe i inne,  promujące logo czy markę firmy. Przyjrzyjmy się im z bliska. Ciekawi? Zaczynamy!

Notesy reklamowe 

Notesy reklamowe dla firm to najbardziej popularny gadżet reklamowy oferowany klientom. Jest to podarunek bardzo praktyczny, notes przyda się zawsze. Co więcej, okładka przednia i tylna, a także któryś z rogów stron, to idealne miejsca na zamieszczenie logo przedsiębiorstwa, nazwy czy kontaktu. Notesy to jedne z nielicznych produktów, na których nie brak miejsca na promowanie swojej działalności. Notes z logo, użytkowany w pracy, w szkole czy w biurze, to świetny sposób na reklamę.  

Kalendarze 

Któż z nas nie korzysta z kalendarza? Ważne daty urodzin czy imienin najbliższych, spotkania biznesowe, wywiadówki czy długo wyczekiwana wizyta u specjalisty. Kalendarz ścienny czy podręczny to także produkt, który w rewelacyjny sposób będzie reklamować naszą firmę. Podobnie jak notes, okładki czy rogi stron idealnie nadają się na promocję.  

Planery 

Planery to produkty będące prawą ręką wielu osób. Organizacja czasu to klucz do osiągnięcia sukcesu zawodowego i prywatnego. Wręczenie tak funkcjonalnego prezentu klientowi z logiem naszej firmy będzie strzałem w dziesiątkę!. 

Długopis wielofunkcyjny 

Skoro już wymieniliśmy wszystkie dostępne papierowe formy reklamowania naszej działalności, nadszedł czas na przyrząd piśmienniczy. Długopis wielofunkcyjny - z wygrawerowaną nazwą przedsiębiorstwa, sprytnie wbudowaną latarką, wskaźnikiem oraz malutkim nożykiem, to gadżet premium, który zadowoli kluczowych i najbardziej wymagających klientów. Funkcjonalność połączona z pomysłowym designem oraz reklamą firmy to zgrane trio. 

Krówki 

Znacie kogoś, kto nie lubi krówek? Co prawda, ludzi dzielimy na tych, którzy kochają ciągutki, i tych, uwielbiających krówki kruche, ale zasadniczo lubi je każdy. Malutka słodkość do aromatycznej kawy. Stylowa salaterka z pysznymi cukierkami w poczekalni. Podczas rozpływania się w ustach słodkości, nasz klient obraca w palcach papierek reklamujący naszą działalność. Po takiej chwili słodkości, musimy mu się pozytywnie kojarzyć.  

Postaw na jakość, nie na ilość 

Reklama poprzez prezenty dla klientów nie jest nowością. Gadżety napływają do nas ze wszystkich stron. Jak zatem sprawić, by wyróżnić się na tle konkurencji? Skoro decydujesz się na rozreklamowanie firmy poprzez produkcję gadżetów, warto zadbać o dobrą jakość produktów. Notes z logo w twardej oprawie, stalowy długopis, ręcznie robione i pakowane krówki. Niech oferowane przez Ciebie prezenty będą synonimem klasy, elegancji i dobrego smaku.  

Na pytanie, które gadżety spośród dostępnych opcji wybrać, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno notes, kalendarz bądź planer, ze względu na dużą powierzchnię reklamową. Reszta jest kwestią gustu i indywidualnych preferencji.  

Zgłoś swój pomysł na artykuł

Więcej w tym dziale Zobacz wszystkie

Na naszej stronie korzystamy z plików cookies w celu spersonalizowania reklam, więcej informacji.